PROBLEMY Z NEWSLETTEREM?

WAŻNE UWAGI:

1. Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy otrzymają automatycznego maila z potwierdzeniem zapisu. Jeżeli nie otrzymasz go do kilku godzin od zapisu, nie wypełniaj go ponownie – napisz do nas na warsztatjozefa@gmail.com

2. Jeżeli nie otrzymujesz od nas maili, przyczyn może być wiele:

a) wpisałeś błędny adres e-mail podczas rejestracji – napisz do nas na warsztatjozefa@gmail.com

b) Twoje wiadomości wpadają do innego folderu – sprawdź folder spam / oferty / powiadomienia itp. – ze względu na indywidualne ustawienia niektórych kont (szczególnie Gmail), nasze wiadomości automatycznie są kierowane poza folder główny.

Odznaczanie e-maili jako spamu (UWAGA: w zależności od operatora poczty, poniższe kroki mogą się różnić!):

  1. Otwórz pocztę na komputerze.
  2. Po lewej stronie kliknij Więcej.
  3. Kliknij Spam.
  4. Otwórz e-maila.
  5. U góry ekranu kliknij To nie jest spam.

Wskazówka: aby zapobiec przesłaniu wiadomości do spamu, możesz też:

c) Twoja skrzynka mailowa posiada blokadę przed wiadomościami automatycznymi – nie mamy na to wpływu. Zmień ustawienia swojej poczty.

d) Wypisałeś się z newslettera – każda nasza wiadomość posiada link: „Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.”, który po kliknięciu, automatycznie usuwa cię z naszej listy odbiorców.

3. NIE WYSYŁAMY treści poprzednich rozważań i konferencji osobom, które zapisały się po 19 marca – treści te, co cztery tygodnie będą publikowane na naszej stronie w odpowiednich zakładkach, kolejne rozważania natomiast – od momentu rejestracji – będą wysyłane na podane adresy e-mail.